KURUMSAL

2006 yılında Akman Finans İsviçre merkezli kurulan şirketimiz bugüne kadar değişik tasarımlarıyla bir çok büyük projenin yapımını gerçekleştirmiştir. Günümüzün koşullarına göre ve farklı bir mimari bakış açısıyla kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atan Badel Yapı,yeniliğe açık olmayı ve son teknolojilerden yararlanmayı kendine ilke edinmiştir. Konforu ve estetiği kendine layık gören insanlar için güven inşaa etmektedir.

  • image

VİZYON & MİSYON

Projelerimizin üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası olmak üzere tüm süreçlerinde; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kaliteden ödün vermeden, daima yenilikçi, gelişime açık kimliğimizle saygın, güvenilir ve tercih edilen olma özelliğimizi her geçen gün artırarak sürdürmek, hedeflerimizi ve başarılarımızı sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmaktır.

Geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, hizmet verdiği müşterilerinin yaşam kalitesine; yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katmaktır. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket ederek; müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, taşeronlarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutan ve bu memnuniyeti sürekli olarak artıran bir firma olmaktır.